Zaginął 12-letni Daniel Sękowski z Izdebek

Policjanci z Brzozowa poszukują zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Chłopiec we wtorek, 13 listopada wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.

Daniel Sękowski we wtorek (13 listopada) po południu wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Nie ma też z nim kontaktu. 12-latek ma 150 cm wzrostu, krępą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, normalny nos, normalne uszy i ma pełne uzębienie. Chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami i brązowo-żółty sweter z długimi rękawami.

Z ustaleń policji wynika, że Daniel wyszedł z domu około godz. 14:30, aby odwiedzić babcię, która mieszkała niedaleko jego mieszkania. Nastolatek bawił się w pobliżu jej domu, ale około godz. 16 już go tam nie było. Chłopiec jest leczony neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się. Może przebywać z brązowo-rudym psem, mieszańcem.

W poszukiwania chłopca zaangażowali się policjanci wraz z rodziną, lokalnymi mieszkańcami, strażakami Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie i Ochotniczych Straży Pożarnych, ratownikami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, członkami Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych STORAT, funkcjonariuszami Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, funkcjonariuszami Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz członkami Stowarzyszenia Quad Team Pogórze z Izdebek.

W akcji wykorzystywane są psy tropiące, śmigłowiec, dron z kamerą termowizyjną, quady i inny sprzęt specjalistyczny. Poszukiwania będą trwały aż do momentu odnalezienia 12-latka.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego nastolatka lub posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policją pod numerem tel. 13 43 08 310, 510 997 303 lub pod nr alarmowym 112.

dodany 2018-11-16 10:16 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją